o nas

Gabinet Dietetyczny

Dietetyk mgr inż. Magdalena Depa-Muniak

Jestem absolwentką Technologii Żywności i Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Rolniczym, Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym oraz Kosmetyki w CNiBŻ. Wiedzę akademicką nieustannie poszerzam uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki. 

Zanim rozpoczęłam własną praktykę, doświadczenie zawodowe zdobywałam w Centrum Leczenia Otyłości. W 2011r. założyłam w Tarnowie przy ul. Szujskiego 2 Gabinet Apetyt na Piękno. W ofercie Gabinetu znalazły się zarówno usługi kosmetologiczne jak i dietetyczne. Bieg czasu pozwolił na określenie głównego profilu mojej działalności – stała się nim DIETETYKA, a stale rosnące zainteresowanie wizytami nie pozwoliło mi już działać w pojedynkę. Rozpoczęłam współpracę z mgr inż. Technologii Żywności i Żywienia Człowieka Anną Wieczorek a następnie mgr Dietetyki Lucyną Łamasz.
Do naszej „mapy” usług dietetycznych dołączył Gabinet w Dębicy – Rynek 32. 

Chcąc jak najbardziej kompleksowo odpowiedzieć na potrzeby Pacjentów założyłam w 2014r. drugą działalność – Dietetyczny Catering Apetyt na Zdrowie (Tarnów Os. Zielone 15A). Gdzie wraz z Zespołem Dietetyków, Kucharzy oraz Dostawców każdego dnia przygotowujemy i dostarczamy do Was zestawy posiłków stanowiących całodzienną dietę.

W chwili obecnej najmocniej pochłania mnie dieta pewnego maleńkiego Mężczyzny, dlatego zarówno w Gabinetach jak i w Cateringu spotykacie się z moimi najlepszymi Współpracownikami.

Dietetyk mgr Lucyna Łamasz

Ukończyłam studia wyższe o kierunku Dietetyka na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jestem pewna, że dieta dobrana indywidualnie dla konkretnej osoby może przynieść niesamowite rezultaty. 

W pracy uświadamiam moich Pacjentów, że dieta nie musi być karą i utrudnieniem, ale może być przyjemna, prosta i smaczna. Dieta ma smakować, dlatego biorę pod uwagę Twoje upodobania żywieniowe. 
Ważne jest też to, aby jadłospis był funkcjonalny z Twoim planem dnia, co pozwoli Ci poświecić mniej czasu na przygotowanie posiłków.
Uważam, że właściwe odżywianie nie oznacza stosowania wyniszczających organizm, popularnych diet cud, ale sięganie po żywność smaczną, odżywiającą ciało i dającą energię niezbędną do codziennego funkcjonowania.

Moim celem jest nie tylko to, żebyś uzyskał wymarzoną masę ciała czy poprawę stanu zdrowia, ale kiedy nasza współpraca się skończy, zachował nowe nawyki żywieniowe i był samodzielny.